Sunuş

Web sitesi kurmayı bilen, sol literatürü de ezbere bilen kültürlü bir arkadaşıma böyle bir site kurmasını istediğim de, “havai fişeğin zararları da mı varmış?” diye sormasını ayıplamıştım. Daha sonra düşününce bunu benimde bilmediğimi bugünkü düşünce boyutuna  KOFİ sayesinde geldiğimi hatırladım. Utandım.

KOFİ benim canım oğlum. Onunla 2009 yılında sokakta tanıştım .Yetişkindi. Mama verdim bir daha da gitmedi. Tabii ki sevgi de verdim. Hepsine veriyorum. Canlarım onlar benim. Sanırım bir insan onu eve alıştırıp sonra sokağa bırakmış. Çünki, eve çok alışık. Patlamamalardan korktuğunu İzmir’e taşınınca anladım. Şimdi annemizin izni ile de evde yatıyor.

Evimizin karşısında futbol sahası var. Bir maç sırasında maytap patlattılar. Biraz uzun sürdü. Evde bile rahat edemedi. Tel örgüde kediler için açtığım kapıdan nasıl kaçtı bilemiyorum. Gitti 4 saat sonra geldi. Başka gözlemlerim ve son olarak Barış  Bey’lerin  PAŞA’sı ile tanışınca bilgiler kesinleşti. 4 tane de kızım var ama onlar o kadar korkmuyorlar. Kulübelerin dibine yatıyorlar, o kadar. Doğada ki diğer kardeşlerim ve çocuklarım ne yapıyorlar. Bilmiyorum.

Sonrası buraya kadar geldim. Sizlerden yardım istiyorum. Nasılını burada açıklayacağım.

Teşekkürler.

Harun Cantürk

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://empatikur.com/sunus">
Twitter